onas

 

Jeździecki Klub Sportowy Umiastów to wyjątkowe miejsce, w którym każdy miłośnik jeździectwa odnajdzie coś dla siebie i poczuje się jak w domu. Tworzy je nie tylko zgrany zespół, na który składają się wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, ale także nasi jeźdźcy, ich rodziny oraz przyjaciele.
W JKS Umiastów jesteśmy jedną drużyną, wzajemnie się wspieramy i razem dbamy o dobro naszych jeźdźców i koni. Staramy się dać temu miejscu i naszym klubowiczom to, co najlepsze – profesjonalizm na najwyższym poziomie, doświadczenie i wiedzę, nie zapominając przy tym, że obcowanie z końmi to także źródło relaksu, przyjemności i możliwość do lepszego poznawania samego siebie.

Jest to nie tylko miejsce, w którym nauczysz się jeździć konno zgodnie z klasycznymi zasadami jazdy konnej. Ze względu na atmosferę, zaangażowanie i ciepło, jakim otaczamy naszych podopiecznych i członków naszej społeczności, dla wielu z nich Jeździecki Klub Sportowy Umiastów to po prostu drugi dom.
Całą naszą umiastowską społeczność– kadrę, klubowiczów, stacjonujący tu szwadron i naszych przyjaciół – łączy jedno: miłość do koni i jeździectwa.
Spędzamy godziny na rozmowach o naszych podopiecznych, o sukcesach i porażkach, wymieniamy wrażenia, omawiamy treningi, dzielimy się planami na przyszłość i wspólnie dbamy o nasze konie. Miłość do tych wyjątkowych zwierząt i sportu sprawia, że tworzymy grono ludzi, między którymi relacje stają się mniej oficjalne, bardziej przyjacielskie, wręcz rodzinne.

Wierzymy, że konie mają wyjątkową umiejętność wydobywania z nas tego, co najlepsze, sprawiają, że otwieramy się na siebie i wiemy dobrze, że bez nich nie byłoby nas – jeźdźców i trenerów, dlatego traktujemy je z ogromnym szacunkiem, co staramy się przekazywać naszym klubowiczom. Razem tworzymy jedyną w swoim rodzaju rodzinę. Organizujemy i przeżywamy wspólnie ważne święta, jak stajenną wigilię czy Wielkanoc, dzielimy emocje podczas dużych wydarzeń takich jak Hubertusy, zawody, na które zapraszamy naszych klubowiczów, ich rodziny, przyjaciół, pupili. Dzięki temu Jeździecki Klub Sportowy Umiastów to coś więcej – to wyjątkowe miejsce tworzone przez i dla wyjątkowych ludzi.

onas