jazda

 

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne lekcje jazdy konnej w Umiastowie. 

Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, przygotowania do odznak jeździeckich i zawodów. 

Treningi prowadzą Instruktorzy posiadający uprawnienia Polskiego Związku Jeździeckiego. 

Oferujemy naukę jazdy konnej zarówno dla osób, które nigdy nie miały styczności z końmi, jak i dla osób po przerwie, takich, które chcą rozwijać się wszechstronnie, ujeżdżeniowo lub skokowo oraz osób z ambicjami sportowymi. Prowadzimy półgodzinne zajęcia na lonży, godzinne zajęcia teoretyczno-praktyczne, godzinne treningi indywidualne (1-2 osoby) i grupowe (od 3 do 6 osób w grupie) – zarówno o profilu skokowym, jak i ujeżdżeniowym. W ramach 3-miesięcznych, teoretyczno-praktycznych kursów, przygotowujemy do odznak jeździeckich PZJ – od Jeżdżę Konno po Złotą Odznakę. Działamy 365 dni w roku – od września do czerwca prowadzimy zajęcia 7 dni w tygodniu, w lipcu i sierpniu wyjeżdżamy do naszej letniej siedziby na Mazury, gdzie prowadzimy obozy jeździeckie, a w Umiastowie organizujemy w tym czasie praktyczno-teoretyczne półkolonie dla dzieci i regularne jazdy indywidualne i grupowe.

Codziennie w naszej stajni oferujemy Państwu:

  • Nauka jazdy konnej od podstaw. Przeprowadzimy Państwa przez trudny etap jakim jest rozpoczęcie przygody z jeździectwem. Od prawidłowego czyszczenia i siodłania konia, przez pierwsze lekcje na lonży aż do samodzielnej jazdy po ujeżdżalni.
  • Jazda rekreacyjna. Lekcje jazdy konnej dla osób w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania.
  • Jazda profilowana ujeżdżeniowa i skokowa. Specjalistyczne lekcje w formie indywidualnej i grupowej, z naciskiem na podniesienie konkretnych umiejętności. 
  • Przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie.  Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu jeźdzców do egzaminów na odznaki jeździeckie PZJ. Wśród naszej kadry szkoleniowej jest instruktor posiadający uprawnienia egzaminatora. 
  • Foreign languages. We are an equestrian center offering lessons of horseback riding, to groups for all levels. Our services are available in all seasons. 

Skontaktuj się z nami i umów na jazdę - biuro@jksumiastow.pl ,tel. 506 406 040