zespół

 

Naszą kadrę tworzy zgrany i zawsze otwarty na pytania zespół, na który składają się trenerki i trenerzy – od instruktora sportu z międzynarodowymi uprawnieniami, przez instruktorki szkolenia podstawowego PZJ, po instruktorów rekreacji ruchowej, specjalistkę do spraw obsługi klienta, czujni i sumienni stajenni, którzy dbają o dobrostan naszych koni oraz zespół oddanych wolontariuszy wyselekcjonowanych z klubowiczów. W pracy jesteśmy partnerami: każdy z nas wnosi do zespołu inne kompetencje zdobyte w różnych branżach i cechy osobowości sprawiając, że stajnia to dla wielu klubowiczów drugi dom. Razem staramy się dać temu miejscu i naszym klientom to, co najlepsze – profesjonalizm na najwyższym poziomie, doświadczenie, wiedzę i ewaluację umiejętności, nie zapominając przy tym, że obcowanie z końmi ma być też źródłem wiedzy o sobie, relaksem i przyjemnością.

Monika Gawlińska

Monika Gawlińska

Instruktor Sportu PZJ

Prezes Jeździeckiego Klubu Sportowego Umiastów.

Od 2004 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2011 instruktor szkolenia podstawowego PZJ, od 2023 Instruktor Sportu PZJ.

Magister gospodarki turystycznej. Startuje w skokach przez przeszkody, posiada III licencję.
Od wielu lat trenuje jeźdźców na różnym poziomie zaawansowania. Jej pasją jest praca z młodymi końmi i trening skokowy. Regularnie przygotowuje dzieci i młodzież do udziału w zawodach w tej dyscyplinie.
W latach 2016 - 2019 była członkiem komisji rewizyjnej Warmińsko - Mazurskiego Związku Jeździeckiego. 

Posiada uprawnienia wychowawcy i kierownika wypoczynku. Zarządza razem z Piotrem Szakaczem stajnią w Umiastowie.

Piotr Szakacz

Piotr Szakacz

Instruktor Sportu PZJ

Od 2004 instruktor rekreacji ze specjalnością jazda konna, od 2006 instruktor szkolenia podstawowego PZJ, od 2011 instruktor sportu PZJ.

Posiadacz instruktorskich uprawnień międzynarodowych Equestrian Passport IGEQ (International Group For Equestrian Qualifications).
Egzaminator na odznaki jeździeckie PZJ. Posiada II klasę sportową w Ujeżdżeniu.

Absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, autor filmów dokumentalnych m.in. dla Polskiego Związku Jeździeckiego.
Założyciel i dowódca Szwadronu Kawalerii im. 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich www.3szwol.pl, instruktor wyszkolenia kawaleryjskiego, komendant Centrum Wyszkolenia Kawalerii Ochotniczej www.cwko.pl

Posiada uprawnienia kierownika wypoczynku. Zarządza razem z Moniką Gawlińską stajnią w Umiastowie.

ida

Ida Rocka

Maneger klubu

Instruktor Rekreacji Ruchowej

Potrafi rozwiązać (prawie) każdy problem klientów. Mistrzyni i pasjonatka organizacji wszelakiej oraz czynna użytkowniczka tabelek w excellu. Posiada uprawnienia wychowawcy i kierownika wypoczynku. 

Właścicielka konia imieniem Prince, będącego najlepszym nauczycielem pokory i cierpliwości, którą potem wykorzystuje podczas pracy instruktorskiej z dziećmi. 

Jeźdźcom stawia ambitne wyzwania i cele, jednocześnie starając się metodycznie doprowadzić do sukcesu. 

Marzena

Marzena Kaniewska

Vicekrólowa biura

Zajmuje się obsługą biura, odbieraniem telefonów, kontaktem z klientami.

Prywatnie doktor chemii, mama trójki dzieci, miłośniczka koni, kotów oraz zwierząt wszelakich.

Jeździ konno od 18 lat, ma BOJ. Nieobce jej wszelkie prace stajenne, więc chętnie dopilnuje, aby każdy dobrze przygotował swojego rumaka, posprzątał po nim, ale również pomoże w trudnych przypadkach.

a_kacperska_mm

Anna Kacperska

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

Technik weterynarii, od 2012 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, od 2018 roku instruktor szkolenia podstawowego PZJ.

Od zakończenia kursu aktywnie pracuje z końmi na każdym poziomie wyszkolenia oraz parami koń-jeździec. Najbliższe są jej zasady klasycznego jeździectwa, które na pierwszym miejscu stawiają dobro konia oraz dbają o zgodność z jego biomechaniką.

Uważa, że każdą przeszkodę, która pojawia się w czasie treningu, można pokonać spokojną i konsekwentną pracą.

aga

Agnieszka Berse

Instruktor Rekreacji Ruchowej

Jest instruktorem jazdy konnej od 2017 r. Dyscypliną jeździecką, w której się rozwija jest WKKW.

Swoich jeźdźców szkoli wszechstronnie, w zgodzie z biomechaniką konia i jeźdźca. Treningi z nią są wymagające i angażujące, stawia duży nacisk na pracę w rozluźnieniu dzięki temu jeźdźcy mogą odnaleźć harmonię w jeździe i zauważają szybko postępy.

Prywatnie prowadzi hodowlę kotów syberyjskich.

Joanna Kącik-Cieślak

 

Joanna Kącik-Cieślak

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ

od 2010 r Instruktor Rekreacji Ruchowej, w 2015 zdała egzamin na Szkoleniowca Podstawowego PZJ.

Od ponad 10 lat uczy podstaw jeździectwa najmłodszych adeptów, koryguje i doszkala młodzież i dorosłych. Dzięki szkoleniom z komunikacji DISC świetnie rozumie jeźdźców i wspiera ich w przełamywaniu barier. Propagator pracy z koniem z ziemi, ceni zrozumienie na linii koń-człowiek.

Prywatnie właścicielka Dyzia – przyjacielskiego kasztana ras Polski Koń Sportowy. Razem startują w regionalnych zawodach skokowych, a w czasie wolnym od przygotowań do zawodów pracują naturalnie.