sport

 

Udział naszych koni i zawodników w sportowych zawodach jeździeckich oraz kawaleryjskich w 2015/2016 roku:

28-29.03.2015 Dąbrówka Mała - KJ U Robsonów - Finał Halowego Pucharu Warmii i Mazur w skokach przez przeszkody, klasa LL z trafieniem w normę czasu. St. szwol. Paweł Foremny na Magadim.

11.04.2015 Gutkowo - SKJ Ravel - Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody, klasa LL z trafieniem  normę czasu. Plut. Piotr Pólka na Marmurze, st. szwol. Paweł Foremny na Magadim.

30-31.05.2015 Kortowo - Memoriał Docenta Wadowskiego - Regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Konkursy w klasie L i LL z trafieniem w normę czasu. St. szwol. Paweł Foremny na Magadim.

21-22.11.2015 Dąbrówka Mała - JKS U Robsonów - II Eliminacje V Halowego Pucharu Warmii i Mazur w skokach przez przeszkody, klasa L oraz LL z trafieniem w normę czasu. St. szwol. Paweł Foremny na Magadim, St. szwol. Paweł Foremny na Hawanie, szwol. Kaw. och. Piotr Książczak na Marmurze.
1 miejsce w klasie LL st. szwol. Foremny na Magadim w 1 konkursie, 2 miejsce w klasie LL szwol. Piotr Książczak na Marmurze, 5 miejsce st. szwol. Foremny na Magadim - w konkursie nr 2.
21 miejsce na 90 par w dwufazowym konkursie klasy (konkurs 2 fazowy) st. szwol. Foremny na Magadim.

19-20.03.2016 Dąbrówka Mała - JKS U Robsonów - VI Eliminacje V Halowego Pucharu Warmii i Mazur w skokach przez przeszkody, klasa L oraz LL z trafieniem w normę czasu. kpr. kaw. och Paweł Foremny na Magadim, kpr. kaw. och Paweł Foremny
4 miejsce w klasie LL z trafieniem w normę czasu -  kpr. kaw. och Foremny na Magadim w pierwszym konkursie, 6 miejsce w drugim konkursie.
6 miejsce na 55 par w dwufazowym konkursie klasy L (konkurs 2 fazowy) - Kpr. kaw. Och. Foremny na Magadim

Zawody militari

24-26.04.2015 Święto Pułku 3 Strzelców Konnych w Toporzysko - Eliminacje Militari. Wystartował wachm. Kaw. och. Piotr Kamiński na Jowiszu, plut. Kaw. och. Piotr Półka na Marmurze, st. szwol. Kaw. och. Paweł Foremny na Magadim. Wysokie miejsca w ujeżdżeniu i próbie broni, brak klasyfikacji z powodu eliminacji na próbie terenowej.

8-10.05.2015    Święto 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich - Eliminacje Militari podczas Warszawskich Dni Kawaleryjskich. Wystartował plut. Kaw. och. Piotr Półka na Marmurze, st. szwol. Kaw. och. Paweł Foremny na Magadim.
1 miejsce w przeglądzie mundurowym plut. Piotr Półka ex aequo ze st. szwol. Foremnym.
2 miejsce w strzelaniu - st. szwol. Paweł Foremny.
Kwalifikacja obu szwoleżerów do Finałów Militari


4-06.09.2015     Święto Kawalerii w Warszawie - Finał Mistrzostw Polski Militari. Wystartował plut. Kaw. och. Piotr Półka na Marmurze, st. szwol. Kaw. och. Paweł Foremny na Magadim.

Towarzyskie zawody kawaleryjskie

20-21.06 .2015 Piknik Kawaleryjski w Suwałkach. Barwy Szwadronu reprezentował St. szwol. Piotr Mizerski na Armageddonie, st. szwol. Paweł Foremny na Magadim, szwol. Piotr Grzybowski na Marmurze.
7 miejsce w klasyfikacji generalnej szwol. Kaw. och. Piotr Grzybowski na Marmurze

27.09.2015 I Memoriał Majora Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszko. Wystartował kpr. Kaw. och. Rafał Balcer na Saksonii, plut. Kaw. och. Piotr Półka na Marmurze, st. szwol. Piotr Mizerski na Armageddonie, st. szwol. Kaw. och. Paweł Foremny na Magadim. 3 miejsce w zawodach -  st. szwol. Foremny na Magadim