odzn

 

Intensywne kursy na odznaki jeździeckie


Wakacyjne intensywne kursy na odznaki jeździeckie to świetna okazja by w krótkim czasie doszlifować swoje umiejętności jeździeckie i zdać egzamin uzyskując brązową lub srebrną odznakę jeździecką PZJ.

Podczas całego kursu będziemy pracować nad wyszkoleniem jeźdźca pod kątem egzaminu - trenowaniem figur i programów potrzebnych do przejechania czworoboku (część ujeżdżeniowa) oraz ćwiczeń skokowych zarówno na pojedynczych przeszkodach jak i pełnych parkurach (część skokowa). Dodatkowo nasi jeźdźcy będą mieli okazję uczestniczyć w serii wykładów oraz otrzymają materiały dydaktyczne potrzebne do nauki na egzamin z części teoretycznej.
 

odz

 

Informacje praktyczne:

  • liczebność grupy: 4 osoby
  • czas trwania kursu: 1-28.07.22
  • częstotliwość zajęć: 4 dni w tygodniu (pn, wt, czw, pt)
  • suma godzin zajęć podczas kursu: 16
  • godziny zajęć: 17:30 (brąz), 18:30 (srebro)


Uczestnicy: osoby poruszające się swobodnie w 3 chodach, mające za sobą początki pracy na drągach i w skokach (brąz), osoby posiadające brązową odznakę i kontynuujące regularnie swoją naukę jazdy konnej w trakcie roku szkolnego 2021/2022 (srebro)

Egzamin na odznaki odbędzie się w naszym ośrodku na koniach, na których odbywają się jazdy w trakcie kursu. Egzamin jest dodatkowo płatny - 180 zł.

Każdy z uczestników po pierwszym tygodniu decyduje na jakim koniu będzie podchodził do egzaminu i na nim odbywa dalsze treningi. Instruktor podpowie, który z koni najlepiej pasuje do jeźdźca i doradzi, które z koni będą odpowiednie by z sukcesem zdać egzamin.

Cena kursu to 1800 zł
(płatne jednorazowo lub w dwóch ratach po 1000 zł)

 

▪️Inne:

🔸szkoleniowcy z uprawnieniami PZJ

🔸doświadczone konie

🔸dla nowych osób zniżka na pierwszy karnet jazd w nowym semestrze

🔸ośrodek z certyfikatem I** Polskiego Związku Jeździeckiego

🔸kameralne grupy szkoleniowe

 

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA NA KURSIE

Aby zarezerwować miejsce na kursie, należy:

1. Wysłać zgłoszenie mailowe na adres: zgloszenia@jksumiastow.pl. i podać następujące dane uczestnika: imię i nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, termin zajęć, w tytule wiadomości prosimy wpisać: kurs odznaka / imię nazwisko uczestnika - z góry dziękujemy. Prosimy nie rezerwować miejsc przez fanpage na Facebooku czy telefonicznie.

2. W odpowiedzi biuro JKS Umiastów w wiadomości zwrotnej potwierdza dostępność miejsc i rezerwację lub ewentualnie proponuje inny termin.

3. Następnie należy wpłacić podaną kwotę tytułem: kurs odznaka/Nazwisko Imię uczestnika
np. kurs odznaka/Jan Kowalski


Wpłaty

Wpłaty należy przelać na konto:
 

JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY UMIASTÓW
ul. Umiastowska 72c, 05-850 Umiastów
NIP: 5213724865
mbank: 70 1140 2004 0000 3102 7964 2003

UWAGA! TYLKO WPŁATA ZALICZKI GWARANTUJE REZERWACJĘ MIEJSCA NA KURSIE!